Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Uğur’lu Öğrenciler Üniversiteyi Tanıdı

Düzce Uğur Koleji öğrencileri üniversite deneyimi yaşadı. Öğrenciler Düzce Üniversitesi’nde kampüsü, laboratuvarları ve sosyal alanları gezdi.

 Uğur’lu Öğrenciler Üniversiteyi Tanıdı
31.03.2022 - 12:01
Haber Merkezi

Üniversite eğitimi ve kampüs yaşamı konularında merak ettikleri sorulara yanıt buldular

Açık Kampüs’te konuk öğrenciler, öğretmenleri rehberliğinde ilk olarak Mühendislik ve Tıp Fakültesi’ni ziyaret etti.

Daha sonra Eğitim, Fen Edebiyat ve İşletme Fakülteleri ile sosyal alanları ziyaret eden öğrenciler; Fakültelerin bölümleri, eğitim öğretim faaliyetleri, laboratuvarları, sosyal ve kültürel etkinlikleri ve kampüs hayatı hakkında önemli bilgiler edindi. Düzce Üniversitesi’nin ulusal ve özellikle son dönemdeki sanayi geliri ve Mühendislik alanındaki uluslararası başarılarından söz edilerek Düzce Üniversitesi’nin yükseköğretimde doğru adres olduğunun altı çizildi.

Üniversite eğitimi ve kampüs yaşamı konularında merak ettikleri soruların cevaplarına ulaşan, meslek ve bölüm seçimiyle ilgili faydalı bilgiler alan öğrenciler, kendilerine yakın ilgi gösteren Düzce Üniversitesi Yönetimi’ne ve yetkililere teşekkür etti.

Etkinliğin sonunda, Açık Kampüs Diploması takdim edilen öğretmenler ve öğrenciler Düzce Üniversitesi gönüllüsü oldu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar