Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMA VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIYOR

Düzce Üniversitesi araştırma ve öğretim görevlisi alacak.

ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMA VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIYOR
18.11.2023 - 11:50
Haber Merkezi

Düzce Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim bölümüne alınacak öğretim görevlisinin biyoloji alanında tezli yüksek lisans yapmış ve Bal Arısı alanında çalışmış olması isteniyor. 

Düzce Üniversitesi 2 öğretim, 4 araştırma görevlisi almak için ilana çıktı. İlanla Düzce Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim bölümüne öğretim görevlisi, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri bölümüne araştırma görevlisi, Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümüne araştırma görevlisi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümüne araştırma görevlisi ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi bölümüne öğretim görevlisi alınacak.


Başvurular 16 Kasım 2023 – 30 kasım 2023 tarihleri arasında ilana çıkılan akademik birimlere şahsen veya posta ile yapılacak. Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve yanlış birime gönderilen evraklar kabul edilmeyecek.


Editör: Ç.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar