Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DOĞRU YERDE DOĞRU ZAMANDA OLMANIN ÖNEMİ

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Kendimizi Tanımak, Özü Keşfetmek, Yetenek ve Hayat Amacı” başlıklı eğitim programı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

DOĞRU YERDE DOĞRU ZAMANDA OLMANIN ÖNEMİ
2.11.2023 - 13:27
Güncelleme 2.11.2023 - 13:27
Haber Merkezi

Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı’nın da katılmış olduğu programda; Öğr. Gör. Nurten Merdivenci sunumunu gerçekleştirdi. Eğitim programına başlarken katılımcılar ile soru-cevap şeklinde kendini tanıma sürecinden bahseden Öğr. Gör. Nurten Merdivenci, insanın kendisini nasıl tanıyabileceği ile ilgili bilgiler paylaştı.

Birtakım sorular sorarak kendimizi tanıyabileceğimizi belirten Merdivenci; deneme yanılma yöntemi, hayatın akışı, yaş ve şartlardaki değişimler gibi faktörlerin kişinin kendisini tanımasında etkili olduğunu sözlerine ekledi.

Kişinin, doğru yerde ve doğru zamanda olmasının önemine de değinen Öğr. Gör. Nurten Merdivenci konuşmasının sonunda hayat amacının nasıl oluşturulacağı, kişisel özellikler ve iş yaşamından bahsederek sunumunu noktaladı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar