Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN MAHALLE SAKİNLERİ VE KÖYLÜLERLE BİR ARADA

Millet İttifakı Düzce Milletvekili 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, seçim gezileri kapsamında her gece mahalle ve köylerde vatandaşlarla sohbet ediyor. Talih Özcan, önceki akşam Cumhuriyet, Soğancı mahallelerinde ve Muncurlu köyünde mahalle sakinleri ve köylülerle bir araya geldi.

TALİH ÖZCAN MAHALLE SAKİNLERİ VE KÖYLÜLERLE BİR ARADA
24.04.2023 - 16:11
Güncelleme 24.04.2023 - 19:57
Özel Haber
1

Herkesin hayat pahalılığından şikayet ettiğini savunan Özcan “Sorunları çözmek için geliyoruz” dedi. 

Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de ekonomik sıkıntıların yaşandığını ifade eden Talih Özcan “Türkiye’nin her bir yanında memurlardan çiftçisine, ev hanımından emeklisine kadar her kesimden şikayetler alıyoruz” diye konuştu.

Özcan, Türkiye’nin en önemli meselesinin ‘geçim’ olduğuna dikkat çekerek “Sofralar yanıyor. Soğan bu pahalılığın bir simgesi haline geldi. Eskiden bir koru soğan ekmek denirdi şimdi soğanın kilosu 35 lira oldu. Bunun anlaşılır ve izah edilebilir bir tarafı yoktur. Bunun adı düpedüz hayat pahalılığıdır. İktidar ne yazık ki hayat pahalılığını bile kabul etmiyor.

Bunu da anlamak mümkün değil. Gittiğimiz her kahvede, evde, sokakta, dükkanlarda vatandaş bunu bize anlatıyor. Hiç kimse merak etmesin biz bu sorunları çözmek için geliyoruz. Sorunları da biliyoruz, çözüm yollarını da biliyoruz. 15 Mayıs sabahında herkes farklı bir dünyaya uyanacak” şeklinde açıklama yaptı.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Haluk
    Haluk
    23.04.2023 23:37

    Bende Abaza kökenliyim ama hdp ile iş tutanlara oy vermem kimsede kusura bakmasın CHP nin Düzceden Vekil çıkaracağına ihtimal vermiyorum

Resmi İlanlar