Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜNDEN'DEN MANİDAR PAYLAŞIM “ÇOK ÇALIŞIYORUZ”

Son günlerde sosyal medyada muhaliflere verdiği cevaplarla gündemde yer alan Belediye başkan Yardımcısı Hasan Günden, bu defa manidar paylaşım yaptı. Çok çalışıyoruz diyerek başladığı paylaşımında Belediye olarak hedeflerine yer veren Günden, muhalefet partilerini de mesaj verdi.

GÜNDEN'DEN MANİDAR PAYLAŞIM “ÇOK ÇALIŞIYORUZ”
27.12.2022 - 18:09
Haber Merkezi

Sosyal medya üzerinden Düzce Belediyesini ve AK Parti’yi eleştirenlere verdiği cevaplarla Düzce’nin gündeminde yer alan Belediye başkan Yardımcısı ve AK Parti Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, belediye çalışmalarını eleştirenlere manidar cevap verdi. Hasan Günden, Çok çalışıyoruz” diyerek başladığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Aldığımız emanetin, taşıdığımız yükün bilinciyle, zerre yorgunluk duymadan, daha güzel, daha modern bir Düzce için zevkle çalışıyoruz. Düzceli hemşehrilerimiz için, şehrimiz için, en iyisini en güzelini yapmak için, aşkla çalışıyoruz. Yaptığımız her eseri de hamdolsun hemşehrilerimiz beğeniyor, takdir ediyor. Bunu da büyük bir memnuniyetle görüyoruz. Biliyoruz ki bundan bazılarının da uykuları kaçıyor, kıskançlık duyguları kabarıyor ve iktidar hayallerinin her geçen gün sönüp gittiğini görmekten dengeleri bozuluyor. Her yeniliğe olumsuz düşüncelerle bakan, küçük kavgalarla ve hırslarla zamanlarını geçiren bu ufku dar insanların gerçek dışı, olumsuz algı oluşturmak gayeli söylemlerini de hiç umursamıyoruz.  İşimize bakıyor, modern ve daha yaşanılır bir Düzce için eskiyenin, görevini tamamlamış olanın, zamanımıza göre çirkin olanın yerine en güzelini, daha yakışanı, daha modernini yapıyoruz.” 

 

BİZLER İŞ YAPIYORUZ, GEREKSİZ HİÇ KONUŞMUYORUZ
Belediye başkan Yardımcısı ve Belediye meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Hasan Günden ayrıca muhalefetin eleştiri yöntemlerini de inceden değinerek yaptığı paylaşımında; “Sadece algılara, yalanlara, saygısız söylemlere, saygısız ithamlara susmuyoruz, susmayacağız da. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tabiriyle tek çılgın projelerinin  ‘‘yıkmak’’ olan ve bu bilinçaltı şartlanmışlıklarından dolayı Düzce’mizde de yapılan onca güzel şeyi sadece  ‘‘yıkım’’ olarak gören bu ‘‘Yıkım Ekipleri’’ nin iktidara gelmemeleri için daha çok çalışacağız, daha çok başaracağız ve sürekli tattıkları seçim yenilgisini inşallah tekrar tattıracağız. Değerli Bakanımız, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün dediği gibi, ‘‘Düzce’li hemşehrilerimize sözümüz var. Günü kurtarmak için değil, geleceğin Düzce’sini inşa etmek için buradayız’’ ifadelerini kullandı.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.