Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MERKEZE ULAŞIM DAHA KOLAY OLACAK

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden şehir merkezinde trafiğin rahatlatılması için yeni uygulamaları devreye sokacaklarını söyledi. Bazı caddelerin tek yönden çift yöne döndürüleceğini dile getiren Günden şehir merkezine ulaşımın daha kolay olacağını vurguladı.

9.11.2023 - 17:25
Güncelleme 9.11.2023 - 12:31
Haber Merkezi

Hasan Günden gazetemize verdiği özel röportajda yapılacak değişiklikleri şöyle aktardı: “Düzce’de yapılan inşaat faaliyetleri sebebiyle kapanan yollarda bazı çift yönlü yollar tek yöne düşürüldü. Bunlarla ilgili yeni bir çalışmayı devreye sokuyoruz. Cedidiye ışıklarından eski Bolu caddesine doğru Celal Kasapoğlu caddesinin çıkışına kadar çift yön trafik vereceğiz.

Tek yön olarak faaliyet gösteren Celal Kasapoğlu caddesi de çift yön olarak faaliyet gösterecek. Mimar Sinan Caddesi ile ilgili projemiz ise Kervan bölgesinden başlayıp Fettah Parkın çıkışı Tayfun sokağa kadar tek yön, Tayfun Sokaktan sonra ise çift yön olarak Mimar Sinan caddesi faaliyet gösterecek. Yani şunu söylemeliyim her bir sokak trafik bölgesinden şehir merkezine ulaşım çok kolay sağlanacak.”

(Haber - Foto: Hakan Arslan)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar