Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“MUNCURLU’DA YOĞUNLUK YOK"

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden Muncurlu’da yeni açılan Kadın ve Çocuk Hastanesinin, şu anda ulaşımda yoğunluğa sebep olmadığını, ilerleyen günlerde talebe göre yeni düzenlemeler yapılabileceğini söyledi.

7.11.2023 - 15:59
Özel Haber

Hastane açılmadan önce bölgeye ulaşımı sağlayan araçlar ile ilgili çalışma yaptıklarını kaydeden Günden, 4 otobüsün günde 42 sefer yaparak ulaşım ihtiyacını karşıladığını belirtti. 

Hatta ciddi bir yoğunluğun yaşanmadığın ancak ilerleyen günlerde talebin artması halinde yeni düzenlemelerin yapılabileceğini dile getiren Günden “Muncurlu Hastanesi açılmadan önce çalışmalarımızı yaptık. O bölgeye giden ve geri dönenleri nasıl bir yöntem ile taşıyabiliriz diye konu başlıklarını masaya yatırdık. Şu anlık bölgede yoğunluğumuz bulunmuyor. O bölgeye giden 2 hattımız var. 41 ve 42 hatlar olarak 4 otobüsümüz var. Günde toplam 42 gidiş 42 geliş sefer yapıyorlar. Bölgeye ulaşım sıkıntımız gözükmüyor. Çok yoğunluk olduğu takdirde yeni yöntemler devreye sokacağız” dedi.

(Haber - Foto : Hakan Arslan)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar