Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BELEDİYEDEN GENÇ VOLEYBOLCULARA DESTEK

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü kurulmasının ardından amatör ve profesyonel sporcu ve kulüplere olan desteğini her geçen gün artıyor. Spor desteğinin son halkası ise tamamı Düzceli sporculardan oluşan Düzce Voleybol Gençlik ve Spor Kulübüne salon desteği oldu.

27.08.2022 - 09:00
Güncelleme 26.08.2022 - 17:40
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Gençlik ve Spor Müdürlüğüspor salonunda antrenman yapan Düzce Voleybol Gençlik ve Spor Kulübüsporcularıyla buluştu. Gençlik ve Spor Müdürü Yasin Tüfekçi ile birliktespor salonunda genç sporcuları ziyaret eden Kocaman, gençlerin haftanın2 günü antrenman yapacaklarını kaydetti.

Düzce Belediyesinin sporcu ve spor kulüplerinin her zaman yanındaolduğunu göstermek için müdürlüğün kurulduğunu kaydeden BaşkanYardımcısı Oya Kocaman, “ Düzce’mizin adını her türlü arenadabaşarılarıyla duyuran sporcularımızın yanında olacağız. Amatör sporkulüplerine her zaman desteğimiz hazır” diyerek genç voleybolcularabaşarılar diledi.

BELEDİYEYE DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Voleybol Kadınlar 2. Liginde Düzce’yi temsil edecek olan Düzce VoleybolGençlik ve Spor Kulübünün Baş antrenörü Levent Görün ise “ Salonukiralamak zorunda kalsak inanılmaz paralar ödememiz gerekiyor. Böyle birdestek verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Tribüne de gelirseniz çokmutlu oluruz” diyerek teşekkürlerini iletti.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar