Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kadınlara Dini Bilgiler Verilecek

Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, yapımında Düzce Belediyesinin katkısı olan Karaca Mahallesi Kuba Cami Bayan Kur’an Kursunun açılışına katıldı.

 Kadınlara Dini Bilgiler Verilecek
31.03.2022 - 11:22
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yakından ilgilendiği ve yapımına katkı sağladığı Karaca Mahallesi Kuba Cami Bayan Kur’an Kursu’nun açılışı gerçekleştirildi. Açılış programına Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli katıldı. Açılışta konuşan Gösterişli, “Çocuklarımıza ve kadınlarımıza dinimizin ve ahlakımızın aktarılacağı bu güzel eğitim ve ilim yuvasının yapımında emeği geçenlere, maddi manevi destek veren Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlarını kabul etsin” diye konuştu.

Karaca Mahallesi Kuba Cami Bayan Kur’an Kursunun açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından kursun yapımında büyük desteği olan Başkan Özlü’nün plaketini vekili Hüdaver Gösterişli aldı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.