Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Moloz ve Atıklar Uygun Yerlere Atılacak

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 2. Meslek Komitesi (İnşaat Müteahhitleri, İnşaat Malzemeleri Satışı, Yapı Denetimi, Savunma Sanayi, Teknik Hizmetler ) üyeleri Hafriyatçılar Dernek Başkanı Cevat Aydın ile bir araya geldi.

Moloz ve Atıklar Uygun Yerlere Atılacak
25.02.2022 - 18:37
İHA
1

Toplantıya; Düzce TSO Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, 2. Meslek Komitesi Başkanı Hayrullah Şen, Başkan Yardımcısı Cüneyt Kazancı, Komite Üyeleri Mustafa Gösterişli, Yavuz Ayyıldız, Temur Nezir, Hamza Mutlu ve KGK-GGK Komiteler Sekretaryası Hatice Çakır katılım sağladı.

Toplantıda, Düzce Belediyesinin hafriyat dökümü ile almış olduğu karara istinaden odaya, inşaat firmalarından gelen talep ve istekler doğrultusunda kararlar aldı. İnşaat hafriyatlarından çıkan verimli tarım topraklarının döküm alanı haricinde ihtiyaç ve uygun görülen yerlere belediyenin kontrolü dahilinde değerlendirilmesinin uygun olacağı ve çıkacak olan moloz atık ve çöplerin belediyenin göstermiş olduğu olanlara dökülmesi hakkında görüşüldü.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sadecebiri
    Sadecebiri
    25.02.2022 19:44

    Çöpleri zaten belediyenin göstermiş oldugu Yere döküm yapılıyor hafriyattan çıkan toprak zaten bir kısmı müthaite geriye kalanda toprakta gene şehir içinde gerek başka müthait lere gerek vatandaşa bahçesine dökülüyor

Resmi İlanlar