Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Barış Manço'yu Şarkısıyla Andılar

Düzce Belediyesi, Anadolu rock ve pop müziğinin önde gelen ismi Barış Manço'yu vefatının 23. yıl dönümünde, hafızalara kazınan "Hal hal" şarkısı ile andı. Sevilen eseri Belediye Mehteran Takımı ve Düzceli müzisyenler çalarken, Kültür Müdürlüğü personeli de seslendirdi.

Barış Manço'yu Şarkısıyla Andılar
1.02.2022 - 16:15
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, Anadolu rock ve pop müziğinin önde gelen isimlerinden, besteci, söz yazarı ve Televizyon programcısı Barış Manço'yu vefatının 23. yıl dönümünde "hal hal" şarkısı ile andı. Düzce Belediyesi mehteran takımı ve Düzceli müzisyenlerin çaldığı şarkıyı, Kültür Müdürlüğü personeli ise seslendirdi.

Kayıtları ve çekimleri önceden yapılan şarkı klipleştirilerek Barış Manço'nun vefat yıldönümü olan 1 Şubat'ta Düzce Belediyesinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Klip sosyal medyada büyük ilgi görürken onlarca beğeni, yorum ve paylaşım yapıldı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.