Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Muhtarların İnternet Sorunu Çözüldü

Göreve geldiği günden itibaren muhtarlara özel önem veren, her fırsatta mahallelerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, muhtarların internet sorununa çözüm sağladı.

Muhtarların İnternet Sorunu Çözüldü
21.01.2022 - 11:32
İHA

Düzce Belediyesi, mücavir alanı içerisindeki tüm muhtarlıklara ücretsiz internet kurulumu gerçekleştirerek hem muhtarlara hem de vatandaşlara fayda sağlıyor. Belediye mücavir alanı içerisinde bulunan muhtarların yaşadığı internet sorunu için yeni modemler ile kurulumunu sağlandı. Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri muhtarlıkları dolaşarak yeni modemlerini kurdu ve Wi-Fi hizmetini de muhtarlık çevresinde vatandaşların kullanımına açtı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün internetin muhtarlıklara kurulmasına teşekkür eden Demetevler Mahallesi Muhtarı Fedai Gönülşen, “Muhtarlık binasına ücretsiz internet kuruldu. Vatandaşlarımız bu hizmetten faydalanabiliyor. TC kimlik numarasıyla telefonundan internete girebiliyor. Muhtarlık binamızda da bize fayda sağladı. Dünya ile irtibatımızı kuruyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Muhtarların bilgisayarlarında ve yazıcılarında da sorun yaşadıklarında yardımcı olan Düzce Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri, muhtarlardan gelen talepleri anında çözüyor.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar