Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TOPLU TAŞIMA ÜCRETLERİ GÜNCELLENECEK Mİ?

Düzce’de toplu taşıma ücretlerinin güncellenmesi konusu Belediye Meclisi’nin Aralık ayı toplantısında gündeme geldi ve değerlendirilmek üzere komisyona havale edildi. Ayrıca sağlık çalışanlarının toplu taşımadan ücretsiz yararlanması için de komisyon kararı bekleniyor.

TOPLU TAŞIMA ÜCRETLERİ GÜNCELLENECEK Mİ?
7.12.2021 - 12:05
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı başkanvekili Mesut Sancaklı başkanlığında toplandı. Toplantıda 20 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. 

Düzce Belediyesi Aralık ayı meclis toplantıları başladı. Başkanvekili Mesut Sancaklı başkanlığında toplanan meclis, ek maddelerin de eklenmesiyle 20 gündem maddesini görüştü. Toplantının ilk gündem maddesi olan Ulaşım Ana Planı, Ulaşım Danışmanı Bekir Ilıcalı tarafından meclis üyelerine anlatıldı. 

Meclisin bir diğer maddesi olan sağlık çalışanlarının toplu taşımadan ücretsiz yararlandırılması komisyondan geçtiği takdirde uygulamaya girecek. Öte yandan toplu taşıma araçlarında yolcu taşıma ücretlerinde de güncellemeye gidilmesi de komisyona havale edildi. 
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Aralık ayı belediye meclis toplantısı Cuma günü saat 19.00’da toplanmak üzere sona erdi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.