Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2024 YILINI PLANLAYACAKLAR

Düzce Belediye Meclisi Plan ve Bükçe Komisyonu 2024 yılı mali bütçesinin oluşturulması için çalışmalara başlıyor.

2024 YILINI PLANLAYACAKLAR
7.11.2023 - 11:14
Haber Merkezi

Belediye Meclisi’nin Kasım ayı birinci birleşiminde gündeme gelen 2024 Mali Yılı Gelir Ücret Tarifesi ve mali yılı bütçesinin oluşturulması maddesi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. 

Düzce Belediye Meclisi, Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında Kasım ayı birinci oturumunu gerçekleştirdi. Toplantıda 43 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi.

Bir önceki meclis tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından geçilen Kasım ayı meclis gündeminin ilk maddesinde üst yönetici ve müdür kadrolarına yapılan atamalar konusunda meclis üyeleri bilgilendirilirken, Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Burçin Sarıcan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne atanan Mehmet Ali Kahraman, Temizlik İşleri Müdürlüğüne atanan Murat Gülmez, İtfaiye Müdürlüğüne atanan Beytullah Yılmaz, Fen İşleri Müdürlüğüne atanan Emrah Gülmez, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne atanan Mücella Öztürk, Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne atanan Mehmet Emin Tangüner, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne atanan Caner Yürük ile Teftiş Kurulu Müdürlüğüne atanan Gönül Asuk’a yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulunuldu.

2024 Mali Yılı Gelir Ücret Tarifesi ve mali yılı bütçesinin oluşturulmasına yönelik görüşülen önemli maddeler ile evsel atık tarife raporu değişikliği, norm kadro derece ve unvan değişikliği, ek ödenek konulması maddeleri Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, Düzce Belediyesi Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği maddesi Hukuk Komisyonuna havale edildi. 

Toplantı, imar konularına yönelik gündem maddelerinin görüşülerek imar komisyonuna havale edilmesinin ardından sona erdi. Kasım ayı Meclis 2. oturumu 9 Kasım Perşembe günü saat 18.00’da yapılacak.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar