Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TOGG ALKIŞLARLA UĞURLANDI

2 Mayıs Salı günü Türkiye’nin yerli otomobili TOGG Düzce’ye alkışlarla geldi, gün boyu halkın ziyaretini açık olan TOGG gün sonunda Düzceliler tarafından alkışlar ile uğurlandı.

3.05.2023 - 12:35
Güncelleme 3.05.2023 - 12:36
Özel Haber

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG Millet Bahçesi’ne Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü şöförlüğünde getirildi. Büyük bir heyecan ile TOGG’u bekleyen Düzce halkı TOGG’u alkışlar ile karşıladı. Millet Bahçesi’nde halka sergilenen otomobile Düzceliler hayran kaldı.

Şöför koltuğuna oturup aracın her detayını kadar inceleyen Düzce halkı “Bizim milli gururumuz Düzce’ye geldi inşallah bizlere de almak nasip olur” dedi. Gün boyu Millet Bahçesi’nde Düzce halkının ziyaretine sunulan TOGG, akşam saatlerinde Düzce’den sergilenmek üzere Gaziantep’e yola çıktı. Düzce halkı TOGG’u gelirken de alkışlar ile karşıladı uğurlarken de alkışlar ile uğurladı.

(Haber: Ç. Özkurt)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar