Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CEDİDİYE'DE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI

Hava muhalefeti ve Ramazan Bayramı dolayısıyla duran Cedidiye Kent Meydanı Projesi’nde çalışmalara hız verildi. Dükkanların ince işçilik çalışmalarına başlandı. Ayrıca dış kaplamalar ve çatı iskeletinin tamamlanması ile birkaç gün içinde yapının çatı kapamasıda bitecek.

CEDİDİYE'DE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI
24.04.2023 - 15:00
Güncelleme 24.04.2023 - 15:32
Özel Haber

Cedidiye Camii, çarşı ve meydanı bütünleştirecek proje kapsamında alana planlanan tarihi yapılarda inşa çalışmaları yapılıyor. Ekipler yağışlı havaların etkili olması ve Ramazan Bayramı dolayısıyla ara verdikleri çalışmalara çatı oluklarının montajı ve dış duvarların cami mermerleri ile aynı şekilde kaplanması ile devam ediyor.

ÇATI KAPAMA ÇALIŞMALARI KISA SÜRE İÇİNDE BAŞLAYACAK
Dükkanların ince işçilik çalışmalarına başlanırken dış kaplamaların yanı sıra çatı iskeletinin tamamlanması ile birkaç gün içinde yapının çatı kapama işi de bitecek. Çalışmalar hakkında bilgi veren ekipler, hava muhalefeti dolayısıyla sekteye uğrayan çalışma planının hızlandırılarak yürütüldüğünü belirterek bayram tatili sonrası hava şartları uygun olduğu takdirde yapım işlerinin aralıksız süreceğini belirtti.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar