Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MECLİSTE 25 MADDE GÖRÜŞÜLDÜ

Düzce Belediye Meclisi depremzede vatandaşların toplu taşımadan ücretsiz faydalanması için karar alındı.

MECLİSTE 25 MADDE GÖRÜŞÜLDÜ
10.03.2023 - 20:14
Güncelleme 10.03.2023 - 20:25
Haber Merkezi

Düzce Belediye Meclisi 2023 yılı Mart ayının son toplantısını gerçekleştirdi. Meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli tarafından yönetilen 2. oturumda komisyonlara havale edilen 25 madde görüşüldü.

Bir önceki oturumun meclis tutanak özetinin oylanmasıyla başlayan toplantıda, plan ve bütçe komisyonuna havale edilen Temizlik İşleri Müdürlüğüne ek ödenek aktarılması.

Depremzedelerin su aboneliği işlemlerinde depozito bedeli alınmaması. Depremzedelerin toplu taşımadan ücretsiz faydalandırılması. Norm kadro derece ve unvan değişiklikleri. Aziziye Pazaryerinin taşınması ile Yurtdışı görevlendirme maddeleri oy birliği ile kabul edilirken, bitüm tankeri alınması maddesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Daha sonra İmar komisyonuna havale edilen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, maddelerin görüşülmesinin ardından bir sonraki toplantının 3 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’da olması kararlaştırılarak sona erdi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar