Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MODERN İŞYERLERİNİN SATIŞI BAŞLIYOR

Beslanbey’de inşa edilen Modern Sanayi Sitesi’nin işyeri satışlarına yarın başlanıyor.

MODERN İŞYERLERİNİN SATIŞI BAŞLIYOR
28.02.2023 - 12:49
Haber Merkezi

İşyerlerinin konumu ve büyüklüğüne göre fiyatlar belirlendi. Buna göre 96 metrekare zemin + 24 metrekare asma kat ile 120 metrekareyi bulan iş yerleri 1 milyon 750 bin TL, köşe başı iş yerleri ise 1 milyon 950 bin TL’den satılacak. Teslimatlar Ağustos ayında başlayacak. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Modern Sanayi Sitesi ile ilgili müjdeyi verdi. Özlü, işyeri satışlarının 1 Mart’ta başlayacağını, teslimatların ise Ağustos’ta yapılacağını söyledi. 

İşyerlerinin fiyatları ile ilgili de bilgi veren Özlü “Çalışmalarına devam ettiğimiz Modern Sanayi Sitesinde iş yeri satışlarına 1 Mart'ta başlıyoruz. Eski Sanayi Çarşısı esnafı için en iyi fiyatları belirledik. 96 metrekare zemin + 24 metrekare asma kat ile 120 metrekareyi bulan iş yerleri 1 milyon 750 bin TL, köşe başı iş yerleri ise 1 milyon 950 bin TL satılacak. Fiyatlar 30 Mart'a kadar sabit nokta teslimatlar 2023 yılının Ağustos ayında yapılacak. Düzümüze hayırlı olsun” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar