Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEPREM BÖLGESİNE 2 TIR PALET GÖNDERİLDİ

Deprem bölgesindeki yaraların sarılması için tüm imkanlarını seferber eden Düzce Belediyesi afet bölgesinden gelen talepler doğrultusunda, çadırların altında kullanılmak üzere 2 tır palet Elibistan'a doğru yola çıktı.

11.02.2023 - 12:32
Haber Merkezi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük depremin ardından etkilenen 10 ilin yaralarının sarılması için tüm yurtta olduğu gibi Düzce Belediyesinin seferberlik hali sürüyor. Şu ana kadar vatandaşların desteği ile onlarca tır yardım malzemesini, iş makinesi ve kurtarma ekiplerini bölgeye sevk eden Düzce Belediyesi, son olarak Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatıyla 2 tır dolusu palet gönderdi.

Bölgeden gelen taleplerin karşılanması için tüm imkanların seferber edildiğini kaydeden Başkan Yardımcısı Hasan Günden, "Deprem bölgesinde her geçen gün ihtiyaçlar değişiyor. Kurulan çadırların altına konulması için palet ihtiyacı doğdu. Başkanımız Faruk Özlü'nün talimatıyla 2 tır palet gönderiyoruz. Bir nebze de olsa depremzedeleri çadırlarda bu şekilde korumayı düşünüyoruz. Paletleri Düzceli esnaflarımızdan ayarladık. Elbistan'a gönderiyoruz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar