Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ZABITA'DAN ÇOCUKLARA POZİTİF AYRIMCILIK

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde ‘Küçük Yaşta Çalıştırılan Çocuklar ve Yardıma Muhtaç Çocuklar’a yönelik aileleri bilinçlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

ZABITA'DAN ÇOCUKLARA POZİTİF AYRIMCILIK
24.01.2023 - 10:02
Güncelleme 24.01.2023 - 10:25
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, rutin denetim ve vatandaş odaklı görevlerini yerine getirmesinin yanında küçük yaştaki çocuklarınçalıştırılmalarının önüne geçerek eğitimlerini sağlıklı şekilde sürdürebilmeleri için çalışma gerçekleştiriyor.

Bu çerçevede, müdürlüğe bağlı ekipler, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile koordineli şekilde hem ailelerin bilinçlendirilmesi hem deokul çağındaki çocukların okullarına devam etmeleri ve eğitimlerini tam almalarına yönelik ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.Ekipler, yapılan ziyaretlerde eksik görülen hususlarda ailelere psikolojik, ekonomik ve sağlık alanlarında yardımda da bulunuyor.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.