Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

UYGULAMALI EĞİTİM GÖRDÜLER

Düzce Belediyesi iş güvenliği uzmanı tarafından hizmet içi eğitimleri çerçevesinde, Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalışan personellere İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

UYGULAMALI EĞİTİM GÖRDÜLER
12.01.2023 - 16:39
Güncelleme 12.01.2023 - 16:40
İHA

İlk olarak teorik bilgiler verilen personellere ardından saha da uygulamalı olarak eğitime tabi tutuldu.

Yıl boyu periyodik aralıklarla çeşitli eğitim çalışmaları yürüten Düzce Belediyesi, saha personellerine yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ gerçekleştirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren 40 personel, eğitimlerde hem teorik hem de uygulamalı eğitim aldı.

eğitimle ilk olarak belediye meclis toplantı salonunda düzenlenen teorik eğitime Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sinan İnan, BelKA İnsan Kaynakları İhtisas Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Necla Erdoğan, Park ve Bahçeler Müdürü Beytullah Yılmaz ve müdürlük personelleri katılım sağladı.

Kaynakları Müdürü Sinan İnan’ın eğitimlere yönelik bilgilendirmede bulunmasının ardından personellere yüksekte çalışma, ağaç kesim ve sürütme eğitimi konusunda bilgilendirme de bulunuldu.

Teorik eğitimlerin tamamlanmasının ardından sahaya çıkarak uygulanma şekillerinin bizzat gösterildiği personellere önceliğin iş sağlığı ve güvenliği olduğu detaylı şekilde aktarıldı.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.