Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İKİ VİZYON PROJEYE KREDİ ONAYI

Düzce Belediye Meclisi Asar Rekreasyon ve Aziziye Pazaryeri projeleri için kredi talebine onay verdi. Asar’da uygulanacak proje ile Düzce yeni bir cazibe merkezi kazanacak. Aziziye projesi ile de Düzce kendi enerjisini üreten pazaryerine sahip olacak.

İKİ VİZYON PROJEYE KREDİ ONAYI
6.01.2023 - 12:17
Güncelleme 6.01.2023 - 12:28
Haber Merkezi

Düzce Belediye Meclisi 2023 yılı Ocak ayının son toplantısını gerçekleştirdi. Meclis başkan vekili Hüdaver Gösterişli tarafından yönetilen 2. oturumda komisyonlara havale edilen 29 madde görüşüldü.

Bir önceki oturumun meclis tutanak özetinin oylanmasıyla başlayan toplantıda, ilk olarak komisyonlara havale edilen ‘sözleşmeli personellerin ücretlerinin belirlenmesi’, ‘Zabıta ve İtfaiye personelinin 2023 yılı fazla mesai ücretleri’, ‘hafriyat döküm ücret kalemlerinde değişiklik’ ve ‘belediye emir ve yasakları uygulama yönetmeliği’, ‘Asar Deresi ve çevresi yenileme projesi yapım işi kredi talebi’, ‘Aziziye Mahallesi Pazaryeri alanı yapım işi için kredi’ maddelerinin oylaması gerçekleştirildi.

Daha sonra İmar komisyonuna havale edilen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, oylamaların ardından bir sonraki toplantının 6 Şubat Pazartesi günü saat 18.00’da olması kararlaştırılarak sona erdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.