Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YÜKSELEN MARKA KADIN EMEĞİ MERKEZİNE MARKA'DAN ZİYARET

Düzce Valisi Cevdet Atay'ın destekleri ile hayata geçirilen Düzce Kadın Emeği Merkezi yükselmeye devam ediyor

YÜKSELEN MARKA KADIN EMEĞİ MERKEZİNE MARKA'DAN ZİYARET
31.12.2022 - 15:10
Güncelleme 31.12.2022 - 17:07
Haber Merkezi

2022 Yılı Düzce Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Proje başvuruları içinde olan Düzce İl Özel İdaresinin öncülüğünde ana taşıyıcı olduğu YÜKSELEN MARKA KADIN EMEĞİ MERKEZİ PROJESİ'ni yerinde inceleyen Marka Genel Sekreteri Doç.Dr. Mustafa Çöpoğlu Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekteri M.Hayri Şen ve Merkezin Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Alayıldızdan Proje sürecinin ve detayların  bilgilerini aldı. 

Düzce MARKA İl Temsilcisi Kerim Ekrem'in yakından takip ettiği projenin Düzce İl Özel İdaresi kısmında hiç bir aksaklık yaşamadan hızlıca ilerlemesi de taktire şaayan bir durum olduğunu dile getirildi.

En büyük amaçlarının kadınların olduğu bir merkezi fonksiyonel hale getirip merkezdeki kadınların ayakları üstünde durmalarını sağlamak olduğunu dile getiren Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri M.Hayri Şen  1 yılda çok büyük bir yol kat ettiklerini ve süreçin hızlı ilerlemesi için desteklerinin tam olduğunu dile getirdi.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.