Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Düzce Belediyesi, depremden etkilenen çocuklara yönelik düzenlediği motivasyon etkinliğinde ilkokul öğrencileri ile bir araya geldi. Depremin izlerini silme adına yoğun çaba sarf eden Çocuk Üniversitesi ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

ÖĞRENCİLERE YÖNELİK MOTİVASYON ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
8.12.2022 - 18:38
Güncelleme 9.12.2022 - 14:30
Haber Merkezi

    Düzce Belediyesi, 23 Kasım depreminin ardından bir yandan yaralarınsarılmasına yönelik mücadele verirken bir yandan da hayatınnormalleşmesi çerçevesinde her kesime psikolojik destek sağlamayısürdürüyor.    Depremden özellikle çocukların etkilendiğini göz önünde bulundurarakharekete geçen Çocuk Üniversitesi ile Gençlik ve Spor HizmetleriMüdürlüğü organize ettikleri moral etkinliğinde TOKİ Mehmet Akif Ersoyİlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.    Okul bahçesinde kurulan spor alanlarında basketboldan zumbaya tenistencornhole kadar bir çok etkinlikle eğlenceli zaman geçiren çocuklardeprem psikolojisinden uzaklaştırılırken, aynı zamanda canlı müzik veyüz boyama etkinlikleriyle de mutluluklarını pekiştirdiler.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.