Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MANSUR BAYRAM CADDESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Kent Estetiği Projesi çerçevesinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan dükkanların dış cephelerinin giydirilmesi çalışmalarını yakından takip ediyor.

MANSUR BAYRAM CADDESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ
5.12.2022 - 16:53
Haber Merkezi

    Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehrin siluetini baştan aşağıdeğiştirmeye yönelik attığı adımlardan Anıtpark-Millet Bahçesi-CedidiyeMeydan Projesi ve Kent Estetiği projelerinin ortak noktası olan İstanbulCaddesin de dış cephe giydirme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

    Düzce Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, yakından takip ettiğive belirli periyotlarla sahaya inerek esnaflara konunun önemini bizzatanlattığı proje kapsamında Mansur Bayram Caddesinde faaliyet gösterenesnafları ziyaret etti.

    İstanbul Caddesi genelinde sürdürülen ve Düzce Valiliğinin öncülüğünüyaptığı projenin ikinci etabında bankaların da cephelerinideğiştirmeleriyle caddede gözle görünür şekilde değişim yaşanmayabaşladığını dile getiren Gösterişli, “Esnaflarımızın destekleri ileşehrimizin merkezini görsel manada daha güzel hale getirmek için çabasarf ediyoruz. Cadde genelinde esnaflarımızı ziyaret ederek projeninönemini anlatmaya devam ediyoruz. Son olarak Mansur Bayram Caddesiüzerinde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Görsel manada ortayaçıkacak görüntü şehrimize değer kazandırmasının yanında esnaflarımızınişlerine de önemli ölçüde değer katacak. Destekleriniz bizim için çokönemli” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.