Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MODERN SANAYİ SİTESİ İÇİN ÖNEMLİ ADIM

Düzce Belediyesi Beslanbey’de yapılacak modern sanayi sitesi için önemli bir adam daha attı. İlk etapta Belediye mülkiyetindeki 7 parsel kat karşılığı satılacak.

MODERN SANAYİ SİTESİ İÇİN ÖNEMLİ ADIM
29.11.2022 - 12:14
Güncelleme 29.11.2022 - 12:15
Özel Haber

Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü modern sanayi sitesinin yapımı kapsamında avanprojesine göre, arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılacak satış işlemi için ihale düzenliyor. İhale kapsamında 7 parsel satılacak.

ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 13 Aralık 2022 Salı günü saat 15:00’de, Düzce Belediyesi Encümen Salonunda kapalı teklif usulü ile Encümen üyelerinden oluşan ihale komisyonunca yapılacak.

Tahmini bedel 145 Milyon 590 bin TL, geçici teminat ise 4 Milyon 367 bin 700 Tl olarak belirlendi.

İhale Dokümanı İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde ücretsiz görülebilecek. 2 bin TL karşılığı aynı adreslerden temin edilebilecek. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, İdarece onaylı ihale dokümanını satın alması zorunlu olacak.

İhalenin detayları için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar