Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BALON VE ÇANTA HEDİYE ETTİLER

Düzce Belediyesi 5,9 şiddetindeki depremin ardından saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle çocukların büyük korku yaşadığı sarsıntının ardından Çocuk Üniversitesi personelleri toplanma alanlarında aileleri ile yaşayan çocukları ziyaret ederek balon ve çanta hediye etti.

BALON VE ÇANTA HEDİYE ETTİLER
25.11.2022 - 17:18
Güncelleme 25.11.2022 - 17:28
Haber Merkezi

    Düzce Belediyesi Gölyaka merkezli 5,9 şiddetindeki depremin ardındanvatandaşlara destek sağlamaya devam ediyor.

    Birçok noktada talep ve ihtiyaçlara cevap veren ekipler, depremden en çok etkilenen ve büyük korku yaşayan çocukları da unutmadı. Şehrin belli noktalarındaoluşturulan yaşam alanlarında aileleri ile birlikte konaklayan çocuklaryaşadıkları korkuyu bugün bir nebze olsun unuttu.

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi personelleri yaptıkları hazırlıkla Millet Bahçesi baştaolmak üzere çeşitli noktalarda aileleri ile konaklayan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla konuşan ekipler, onlar için hazırladıkları balon ve çantalarla yüzlerinin gülmesini sağladı. Ailelerin de isteklerini dinleyen Düzce Belediyesi ekipleri, belediye imkanlarının her yaştanvatandaş için seferber edildiğini belirtti.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.