Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇOCUKLAR SAHA İSTEDİ

Tokuşlar mahallesinde çocuklar Başkan Yardımcıları Hasan Günden, Barış Bayrak ve Murat Gülmez’den saha istedi.

ÇOCUKLAR SAHA İSTEDİ
11.11.2022 - 16:06
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden, Barış Bayrak ve Murat Gülmez, mahallelere yönelik yapılan hizmetleri sıkı takip ediyor. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü koordinesinde Tokuşlar Mahallesini ziyaret eden başkan yardımcıları sorunları dinledi. 

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatları doğrultusunda vakit kaybetmeden sahaya inen Günden, Bayrak ve Gülmez, Tokuşlar Mahalle Muhtarı Selehattin Çağlar ile bir araya geldi.

Mahallenin alt yapı, çevre düzenlemesi ve ulaşımla ilgili taleplerine yönelik inceleme gerçekleştiren belediye heyeti, muhtarlık binasının son durumunu da gördü.

Ziyaret esnasında mahalle sakinleri ile de bir araya gelen heyet, dinleme fırsatı buldukları vatandaşların taleplerini de tek tek not alırken, çocukların top oynayabilecekleri saha isteklerini de notlarına ekledi.

Yapılan inceleme ziyaretinin ardından Tokuşlar mahallesine yönelik alt yapı, çevre düzenlemesi ve ulaşım noktasında programlama dahilinde hazırlıklara başlanacak.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.