Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

''KAHRAMAN BİR ASKER ,BÜYÜK BİR LİDER''

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. vefat yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

''KAHRAMAN BİR ASKER ,BÜYÜK BİR LİDER''
9.11.2022 - 17:01
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cumhuriyet’imizin bânisi GaziMustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84. yıldönümünde anarak bir mesajyayımladı. Başkan Özlü mesajında şu ifadeleri kullandı:

“İşgal altındaki ülkemizin Kurtuluş Savaşı’nda; şanlı ecdadımız ve silah arkadaşları ileverdiği kararlı mücadele, sonrasında Cumhuriyet’imizin kuruluşundagösterdiği fedakarlıklarla Gazi Mustafa Kemal Atatürk; kahraman birasker, büyük bir liderdir. Özellikle Türk gençlerine her zaman çokçalışmayı öğütleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, gösterdiği hedefedoğru emin adımlarla ilerlerken, kararlılığımız ve çalışma azmimizTürkiye Mucizesi’ni gerçekleştirmek için bâki devam edecektir.  İlerigörüşlülüğü, zekası ile dünya devletlerinin saygısını kazananCumhuriyet’imizin bânisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdanayrılışının 84. sene-i devriyesinde saygı ve rahmetle anıyorum. Şahsındaülkemiz için canını feda eden şehitlerimizi de şükranla yâd ediyorum.”


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.