Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“ÇUKUR’UN 1. YILINI KUTLUYORUZ”

İYİ Parti Düzce Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri Basmacılar çarşısı önünde mum üfleyip pasta kesti. “Çukur’un 1. Yılını kutluyoruz” diyen Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli bitirilemeyen projeleri sordu.

9.11.2022 - 16:01
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli “10 Kasım 2021 tarihinde Belediye Başkanı Sayın Dr. Faruk Özlü  büyük bir tanıtım töreni ile “22 yıllık sorunu çözdük” sloganı ile şaşalı bir tanıtım yapmış ve astırdığı pankart ile de konuyu Düzceliler ile paylaşmıştı. Çukur haline getirilen ve bizim öncesinde “alabalık tesisi” yapılmasını önerdiğimiz Belediyemizin bu başarısız çalışmasının yapılamayışının ve 22 senelik sorunun 23. seneye devrinin yıldönümünü Düzceliler ile paylaşıyoruz” dedi

 

Bitirilemeyen projelerin takipçisi olacaklarını söyleyen Kefeli “Düzcelilerim ‘algı’ ve ‘proje’ değil somut sonuçlar bekliyor. Bunu da İYİ Parti yönetimi ile inşallah iktidara geldiğimizde biz yapacağız” diye konuştu.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.