Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“YAPTIRIM MERCİİ EMNİYET GÜÇLERİDİR”

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, şehrin genelinde düzenli yürüttüğü denetimlerin aylık planını paylaştı. Haftada iki kez olmak üzere ayda 8 kez İstanbul Caddesi üzerinde motosiklet denetimi yapan ekipler, usule aykırı hareket edenleri Emniyet’e bildirerek ceza uygulanması konusunda da koordinasyon sağlıyor.

“YAPTIRIM MERCİİ EMNİYET GÜÇLERİDİR”
7.11.2022 - 14:59
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi şehir merkezinde huzur ve güvenin teminini korumakamacıyla, sorumluluk alanında denetimlerine devam ediyor. Vatandaşlarınen yoğun olduğu bölgelerde kaldırıma parklanma, yaya yoluna motosikletgirişi ve araç trafiğini tehlikeye atan çekçeklerin denetimini düzenliolarak yürüten Zabıta Müdürlüğü, vatandaşları bilgilendirmek amacıylaaylık denetim planını kamuoyu ile paylaştı.Denetim planlarının Emniyet ekipleri ile koordineli ve eşzamanlıyürütüldüğü belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:“Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tespitlerimizi aralıksızyapıyoruz, 153 Beyaz Masa’ya gelen ihbarları zamanındadeğerlendiriyoruz, sorumluluğumuz altında bulunan her noktadaekiplerimiz var. Aylık olarak düzenlediğimiz denetim planımız kapsamındaEmniyet güçlerimizle birlikte; kaldırıma parklanma haftada 2 kez olmaküzere ayda 8 kez, İstanbul Caddesi motosiklet ve yasaklı araç girişidenetimi haftada 2 kez olmak üzere ayda 8 kez, S Plaka, ilçe ve köyotobüslerinin denetimi haftada 2 kez olmak üzere ayda 8 kez, DüzceUlaşım A.Ş. araçları ayda 10 kez polis eşliğinde denetleniyor. Kuraldışı hareket eden, eksik evrak ya da araç donanımı hatalı olanlaraemniyet aracılığı ile yaptırım düzenleniyor. Ayrıca Jandarma ekiplerimizile yaptığımız koordineli çalışmalar kapsamında Küçük Sanayi Sitesi’ndeçekçeklere de ayda 4 kez denetimlerimiz sürüyor. Bu konuda bizleredestek olan Emniyet ve Jandarma teşkilatımıza teşekkür ediyoruz.Vatandaşlarımızın da duyarlı olmasını diliyor, desteğini esirgemeyenlerede teşekkür ediyoruz.”


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar