Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"HALK EKMEK BEKLENTİYİ KARŞILAMADI"

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Halk Ekmek uygulamasının gerek planlamada gerekse uygulamada beklentileri karşılayamadığını söyledi.

"HALK EKMEK BEKLENTİYİ KARŞILAMADI"
24.10.2022 - 18:17
Haber Merkezi

Ekmeğin gramajı ile ilgili söylentilere açıklık getirilmesini isteyen Er konunun takipçisi olacaklarının altını çizdi. 

Düzce Belediyesi’ni halk ekmek ile ilgili şeffaf olmaya davet eden Yunus Özay Er “İYİ Parti Düzce Teşkilatı olarak defalarca Halk Ekmek çalışmasının verilerinin kamuoyu ile paylaşılması, şeffaf olunması ve sonuçların değerlendirilip daha iyisinin nasıl yapılabileceğinin üzerinde tüm Düzceliler ile birlikte çalışılması gerektiğini ifade ettik. Lakin Düzce Belediyesi şeffaf ve ölçülebilir bir çizginin uzağında kalmakta ısrar etti. Halk Ekmeğin gramajı ile alakalı söylenti artık konunun Belediye’nin ve Belediye Başkanı’nın bireysel inisiyatifi olmaktan çıktığını bizlere göstermektedir. Fırıncılar Odası tarafından konuya cevap verilmiş ama Düzce Belediyesi konu ile alakalı bir açıklama yapmamıştır. Doğruların ortaya konması adına sizleri açıklama yapmaya davet ediyoruz” dedi. 


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.