Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE ANKARA'DAKİ BU FESTİVALDE TANITILIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Ankara’da düzenlenen ‘ Tam Bana Göre Festival’inde yerini alarak misafirlere Düzce’yi anlattı. 5 gün sürecek olan Düzce standı yoğun ilgi görüyor.

8.10.2022 - 11:39
Güncelleme 8.10.2022 - 12:48
Haber Merkezi

Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olan ‘Tam Bana Göre Festival’ Ankara’da geniş katılımla başladı. Düzce Belediyesi de festivalde yerini alarak hem Ankaralılara hem de yurdun dört bir yanından gelen misafirlere Düzce’yi anlattı. Ankara Millet Bahçesinde kurulan alanda 38 numaralı stantta yer alan Düzce Belediyesi; misafirlere kenti tanıtıcı kitap, dergi ve çeşitli hediyeler takdim etti.

FESTİVALE DÜZCE DAMGASI

Tam Bana Göre Festival’de Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’de Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından açılan standa gelenlerle tek tek ilgilendi. Öte yandan Düzce’nin yerel müzik grubu Maço ve dans grubu İhtiyar Delikanlılar, performanslarıyla Ankaralıları coşturdu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.