Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN BACALARINIZI TEMİZLETİN

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte oluşabilecek baca yangınlarına dikkat çekerek vatandaşlara broşür dağıttı. Genç itfaiye erleri kamu ve özel işyerlerine ‘Baca Temizliği’ ile ilgili afişler de astı.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN BACALARINIZI TEMİZLETİN
8.10.2022 - 11:32
Haber Merkezi

Güvenli bir baca çekişi sağlamak ve bacadan kaynaklı yangınları engellemek amacıyla vatandaşları bilgilendiren Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kapı kapı dolaşarak afiş asıp broşür dağıttı. Düzce Ulaşım A.Ş. otobüslerine de afiş asan itfaiye erleri, yolcuları da bilglendirdi. Baca temizliğinin, can ve mal güvenliği açısından önemini anlatan itfaiye erleri vatandaşlardan da tam not aldı.

Genç itfaiye erleri otobüslerden sonra kamu binalarına ve özel işyerlerine de giderek hem vatandaşları bilgilendirdi hem de binaların camlarına baca temizliğine dikkat çeken afişlerin asılmasını istedi.

 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.