Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE BELEDİYESİ EN AKTİF 3. BELEDİYE

Boom Social tarafından Ağustos ayı baz alınarak  yapılan Sosyal Medya Kullanım Performans Analizi'nde Düzce Belediyesi, 51 il belediyesi arasında genel performans değerlendirmesinde Türkiye 3.'sü oldu.

DÜZCE BELEDİYESİ EN AKTİF 3. BELEDİYE
2.09.2022 - 13:39
Haber Merkezi

Projeleri ile bir çok şehre rol model olan, Sosyal ve Kültürel Projeleri ile de adından sıkça söz ettiren Düzce Belediyesi, üstün performansını resmi sosyal medya hesaplarına da yansıttı. Düzce Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü tarafından yönetilen sosyal medya hesapları 48 il belediyesini geride bırakarak genel sıralamada 3. oldu.

Belediye hizmetlerinin yanı sıra, kentin doğal güzelliklerini ve doğal yaşam alanlarını da sosyal medya takipçileriyle buluşturan Düzce Belediyesi bu başarısını 51 il belediyesi arasında 3. olarak taçlandırdı.

Ölçüm şirketinin raporuna göre Düzce Belediyesinin Facebook hesabı 23 bin 809, Twitter hesabı 4 bin 649, İnstagram hesabı ise 112 bin 272 etkileşim aldı. Düzce Belediyesinin sosyal medya hesapları toplamda 139 bin 989 etkileşim alarak Türkiye sıralamasında ilk 3'e girmeyi başardı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar