Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KAYIP BALIK NEMO’YLA EĞLENDİLER

Düzce Belediyesi tarafından "Faruk Amcadan Çocuklara Sinema Şenliği" sloganı ile başlatılan Açık Hava Çocuk Sinema Şenliği ‘Kayıp Balık Nemo’ ile devam etti. Cumartesi ve Pazar günü iki yeni film daha çocuklarla buluşacak.

KAYIP BALIK NEMO’YLA EĞLENDİLER
13.08.2022 - 14:46
Güncelleme 13.08.2022 - 14:48
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından "Faruk Amcadan Çocuklara Sinema Şenliği" sloganı ile başlatılan Açık Hava Çocuk Sinema Şenliği yoğun ilgiyle devam ediyor. Bahçeşehir etkinlik alanında düzenlenen açık hava sinemalarına çocukların yanı sıra yetişkinler de büyük ilgi gösteriyor. Kayıp Balık Nemo filmi ile yeniden başlayan Açık Hava Çocuk Sinemaları hafta sonu da devam edecek.

Açık Hava Çocuk Sinema Şenliğinin cumartesi günündeki gösterimde ‘İyi bir Dinozor’ çocuklarla buluşacak. Pazar günü ise ‘Rio’ çocuk sineması yine Bahçeşehir etkinlik alanında gösterilecek. 

Açık Hava Çocuk Sineması gösterimi öncesinde Çocuk Kulübü tarafından çocuklara yüz boyama, dans ve survivor parkuru etkinlikleri de düzenlendi.

Açık hava sinema gösterimleri saat 21.15'te Bahçeşehir etkinlik alanında başlayacak.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar