Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZLÜ'DEN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün kentte ikili eğitime son verilerek öğrencilerin sağlıklı ve nezih ortamlarda eğitimlerini sürdürebilmeleri adına attığı ilk adım olan ortaokulun inşaatında sona gelindi. 

ÖZLÜ'DEN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ
20.07.2022 - 13:29
Güncelleme 20.07.2022 - 13:39
Haber Merkezi

Devlet - hayırsever işbirliği ile yapılan 48 derslikli ortaokul inşaatının hem iç hem de dış cephe çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Okulun yeni eğitim-öğretim dönemine yetiştirilmesi için yoğun bir mesai harcanıyor. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehir merkezinde kalan eğitim kurumlarının şehir dışına taşınmasına yönelik gösterdiği özveri neticesinde 24 dersliği Milli Eğitim Bakanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Belediyesi’nin destekleriyle, 24 dersliğinin yapımı ise bir hayırsever tarafından üstlenilen ortaokul binasında çalışmalar hızla ilerliyor.

Aziziye Mahallesinde eski SSK binasının olduğu 18 dönümlük alanda sürdürülen inşa çalışmalarında sona yaklaşıldı. Camları takılan, zemin döşemeleri tamamlanan ve tesisatları çekilen bina, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte, konferans salonundan spor salonuna, teknoloji tasarım atölyesinden bilgisayar, müzik ve fen dersliklerine kadar birçok branşta eğitim verecek.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar