Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KADIN ÇİFTÇİLERE DESTEK SAĞLIYOR

Düzce Belediyesi, tarafından hayata geçirilen Düzce Tarımsal Kalkınma Merkezi Projesi kapsamında hasattan elde edilen ürünler Beltur A.Ş.’ye devredilerek çiftçi ve kadın çalışanların ekonomik kazanç sağlamasına imkan veriliyor. Tıbbi aromatik bitkilerden yağ, çay ve baharat elde ediliyor.

 KADIN ÇİFTÇİLERE DESTEK SAĞLIYOR
7.07.2022 - 12:38
Özel Haber

Düzce Belediyesi Proje Ofisi’nin nitelikli tarımın yapılmasına yönelik hazırladığı Düzce Tarımsal Kalkınma Merkezi, Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliği projesi hız kesmeden devam ediyor.

Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliğinde hazırlanan proje kapsamında ilk hasat yapıldı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü proje kapsamında 850 litre hacimli ve 100 kilogram aromatik bitki kapasiteli katı yakıt ısıtma sistemli distilasyon cihazı alımı ve montajı işi için ihale düzenliyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü saat 11.00’de Darıcı Mahallesi Gazhane Caddesi Şehitlik Yanı Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Merkez Düzce adresinde yapılacak.

İhale hakkında bilgi için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar