Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BÜFELER HAZIR SIRA EKMEKLERDE

Halk ekmek büfeleri şehrin belli noktalarına konuşlandırıldı. Sıra ekmek satışında.

BÜFELER HAZIR SIRA EKMEKLERDE
29.06.2022 - 10:11
Güncelleme 29.06.2022 - 11:42
Özel Haber

Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün ekmek fiyatlarındaki artışlar sonrasında gündeme getirdiği Halk Ekmek Büfeleri henüz hizmet vermeye başlamadı.  Vatandaşa daha ucuz ve kaliteli ekmek yedirmek amacıyla farklı Belediyeler tarafından yıllardır yürütülen halk ekmek projesi için Düzce Belediyesi’de harekete geçti. Kısa sürede kentin muhtelif yerlerine büfeler konuşlandırıldı. Halk ekmek büfelerinde ekmek satışının ne zaman başlayacağı merak konusu?

FIRINLARDAN ALIP SATACAK

Düzce Belediyesi halka ucuz ekmek yedirmek için diğer Belediyeler gibi fırın açmak yerine Düzce’de faaliyet gösteren fırınlardan ekmek alıp bunu büfelerde satmak istiyor. Düzce Belediyesinin fırınlardan istediği ekmeklere yüksek fiyat istenmesi nedeniyle farklı bir proje hazırlayabileceği belirtiliyor. Unlu mamul fiyatlarının her geçen gün artması nedeniyle Düzce Belediyesinin Halk ekmek projesini bir an önce hayata geçirmesi isteniyor.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar