Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SELİM’E ELEKTRİKLİ MOTOR ALINACAK

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Düzce Otları Bereket Festivalindeki stanttan  elde edilen gelir ile engelli Selim Yikit’e elektrikli motor alacak. 

7.06.2022 - 12:05
Güncelleme 7.06.2022 - 12:07
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Düzce Otları Bereket Festivalinde anlamlı bir farkındalık için yer aldı. 5 engelli çocuğa bakan Fatime Yikit’e destek olmak isteyen Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, kas hastalığı bulunan Selim Yikit’e elektrikli motor almak amacıyla açılan stantta çeşitli ev yemekleri, aperatifler, kekler, su ve çay satışı gerçekleştirdi.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ömrünü tamamladığı düşünülen atıklardan da yeni ürünler yaparak hem geri dönüşümüne katkı sağladı hem de bunları satışa sundu. Çanta, yastık, örtü gibi ürünleri yeni ürünler de ekleyen müdürlük, tasarımlarıyla farklarını gösterdi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar