Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ MECLİS SIRALARINDA

Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencileri, sosyal bilgiler dersi kapsamında gördükleri yerel yönetimler konusunu Düzce Belediye’sinde işledi.

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ MECLİS SIRALARINDA
27.05.2022 - 16:14
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerini misafir etti. 4. sınıf öğrencilerini Düzce Belediyesi Meclis topantı salonunda ağırlayan Gösterişli, Sosyal Bilgiler dersinin yerel yönetimler konusunu öğrenciler ile birlikte işledi. Ziyarette, öğrenciler, belediye başkan ve başkan yardımcılarının görevlerinden birimlerin işleyişinin ne şekilde olduğuna, itfaiye ve zabıtanın görevlerinden içme suyuna, kütüphane yapımından sosyal ve sportif alanların durumlarına kadar merak ettikleri bir çok konuyu Gösterişli’ye sordu.

"VERİMLİ BİR ETKİNLİK OLDU"

Öğrencilerin belediyenin işleyişine yönelik merak ettiği soruları samimiyetle cevaplayan Gösterişli, “İlkokul çağındaki çocuklarımızla beraberdik. Derste işledikleri yerel yönetimler konusunu bizzat yaşayarak deneyimlemelerine katkıda bulunmaya çalıştık. Verimli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Derslerine iyi çalıştıkları belli. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar