Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞEHRİN GERDANLIĞI İÇİN İHALE

"Şehrin Gerdanlığı" olarak adlandırılan Asar Deresi için hazırlanan proje hayata geçiyor. 3 Etap olarak planlanan projenin ilk etabı için ihaleye çıkılıyor. 1. Etap Küçüksu ve Şaguş köprüsü arasındaki alanı kapsayacak. Çalışmanın 15 ayda tamamlanması planlanıyor.

ŞEHRİN GERDANLIĞI İÇİN İHALE
21.05.2022 - 12:45
Güncelleme 21.05.2022 - 12:51
Haber Merkezi

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 10 Haziran 2022 Cuma günü saat 11.00’de Çamköy Asfalt Şantiyesi’ndeki Fen İşleri Müdürlüğü binasında yapılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek ve ihalede elektronik eksiltme yapılmayacak

İhale ilanı ile ilgili ayrıntılar için tıklayınız


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar