Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Belediye’den Suçlamalara Yanıt

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in Sporcu Sabri Kıroğlu ile ilgili yaptığı paylaşım ile Düzce Belediyesine yönelttiği suçlamalar sonrasında Belediyeden cevap geldi. Cevapta Şahin’in açıklamaları ‘düzeysiz’ ve ‘yalan’ ifade olarak nitelendirildi. 

Belediye’den Suçlamalara Yanıt
29.04.2022 - 16:25
Haber Merkezi

Düzce Belediyesinden yapılan açıklamada sporcu Sabri Kıroğlu’nun 07 Ocak 2022 tarihinden beri Düzce Belediyesi Spor Akademisi sporcusu olarak görev yaptığı, ayrıca yaklaşık bir yıldır da Spor Akademisinin antrenörlüğü görevini yürüttüğü belirtildi. 

Sporcunun bonservisinin İstanbul Sanat ve Spor Kulübü Derneği’nden alındığı dile getirilerek “Düzce İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Bilgi Formu Belgesinin incelenmesinden görüleceği üzere,Sayın Sabri Kıroğlu hiçbir zaman Kaynaşlı Belediyesi Spor Kulübünde görev yapmamıştır. İslami hassasiyetleri iddiası bulunan bir insanın mübarek Ramazan ayında “siyasi çıkarları için”“düzeysiz” ve“yalan” söylemlerde bulunması Düzceli kardeşlerimizin takdirine bırakılmaktadır. Kamuoyuna saygı ile arz olunur."denildi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar