Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Neden Zarar Veriyorsunuz ?

Milyonlarca lira harcanarak inşa edilen Millet Bahçesine duyarsız vatandaşlarca verilen zarar pes dedirtiyor.

28.04.2022 - 10:26
Güncelleme 28.04.2022 - 10:33
Özel Haber

Millet bahçesi içerisinde bulunan açık hava tiyatrosunun üst kısmına yazılan yazılar ve çizilen resimler çirkin bir görüntü oluşturuyor. 

29 Ekim Cumhuriyet bayramında hizmete açılan ve Düzcelilerin şehir merkezinde nefes alabilecekleri tek alan olan millet bahçesi, duyarsız kişilerce kirletiliyor.

Düzce Belediyesi ve TOKİ işbirliği tamamlanan, Anıtpark, İnönü ve Avni Akyol Parklarını bütünleştiren ‘Millet Bahçesi’ gün içerisinde yüzlerce Düzceli tarafından ziyaret ediliyor.

HİZMETE BÖYLE KARŞILIK 

            Açık hava tiyatrosu olarak tasarlanan basamaklardaki çirkin görüntü Düzcelileri rahatsız ediyor. Alanın üst kısmına çizilen resimler ve yazılan yazılar, bu kadar emek verilerek inşa edilen ‘Millet Bahçesi’ne neden zarar verildiği sorusunu akıllara getiriyor. Millet Bahçesindeki bu sorumsuzluk,  hizmete değer verilmeyişin bir göstergesi olarak yorumlanıyor. Belediye yetkililerinin bir an önce bu çirkin görüntüyü ortadan kaldırması isteniyor. Haber: Elif Varol


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar