Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Mezbahanın İhalesi Bugün

Düzce Belediyesi Mezbaha sorununu çözüyor.  Mezbahanın işletme hakkı bugün yapılacak ihale ile 1 yıllığına kiraya verilecek. Yıllık kira bedeli 156 bin TL olarak belirlendi.

Mezbahanın İhalesi Bugün
28.04.2022 - 10:12
Özel Haber

Düzce’de mezbahanın kapanması en çok kasapları mağdur etti. Hayvanlarını il dışında kestirmek zorunda kalan kasaplar artan maliyetlerden de şikayet ediyordu. Düzce Belediyesi sorunun çözümü için önemli bir adım attı.

Mülkiyeti Belediyeye ait Mergiç Mahallesinde bulunan, Mezbaha Tesisi 1 yıllığına işletilmek üzere 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesi uyarınca açık teklif usulü artırma yöntemi ile kiraya verilecek. İhale bugün, saat 16:30’da Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda yapılacak.

İhale edilecek Mezbaha tesisine ait tahmini bedel KDV hariç 156 bin TL, geçici teminat tutarı ise 4 bin 680 TL olarak belirlendi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar