Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Katı Atık Tesisi'nde Hayatını Kaybetti

Düzce ili Katı Atık Ayrıştırma, işleme ve Enerji üretim tesisinde çalışan bir işçi pres makinesine sıkıştı. Ağır yaralanan işçi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

Katı Atık Tesisi'nde Hayatını Kaybetti
21.04.2022 - 12:36
Güncelleme 21.04.2022 - 12:48
Özel Haber

Olay Düzce’nin Hecinler köyünde Katı Atık Ayrıştırma, İşleme ve Enerji Üretim Tesisinde sabah saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Katı Atık Ayrıştırma, İşleme ve Enerji Üretim Tesisinde işletmecisi Envio Şirketinin personeli Taner Polat (43) isimli çalışan kendini pres makinesine kaptırdı. Arkadaşlarının durumu görmesi üzerine hemen 112 Acil çağrı merkezine haber verdiler. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahalenin ardından çalışanı Düzce Üniversitesi Hastanesine kaldırdılar. Hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen Taner Polat kurtulamayarak hayatını kaybetti. 

Belediye taziye mesajı yayınladı

 Düzce Belediyesi olayla ilgili olarak yayınladığı taziye mesajında “Katı Atık Ayrıştırma ve İşleme ve Enerji Üretim Tesisi'nde 21 Nisan 2022 günü yaşanan iş kazası neticesinde, tesisimizin işletmecisi ENVİO Şirketinin personeli Taner Polat (43) isimli çalışma arkadaşımız yaralanmıştır.  Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılan Polat, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmamıştır.  Meydana gelen olay ile ilgili adli ve idari işlemler başlatılmış olup, süreç belediyemiz tarafından titizlikle takip edilecektir. Meydana gelen kazadan ötürü yaşamını yitiren Taner Polat’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz” denildi. 


Editör: E. Varol