Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Her Akşam Bir Düzcelinin Sofrasında

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü hayatını dezavantajlı 5 çocuğuna adayan, Fatime Yitik’in evine konuk oldu. Yitik ailesi ile birlikte iftar açan Özlü, esenlik ve afiyet diledi.

Her Akşam Bir Düzcelinin Sofrasında
20.04.2022 - 13:30
Haber Merkezi

Başkan Özlü, 14 yıl önce eşini yitirmesinin ardından sağlıklı olan iki kızının desteği ile 3’ü kız 2’si erkek dezavantajlı çocuklarına bakan Fatime Teyze’nin hayat hikayesini de bizzat kendisinden dinledi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Ramazan ayı dolayısıyla Düzcelilerin iftar sofralarına konuk oluyor. Özü’nün son adresi kendisini dezavantajlı 5 çocuğuna adayan, Fatime Yitik’in evi oldu. Yitik ailesi ile birlikte iftar açan Özlü “Ramazan ayının manevi hazzını hemşehrilerimiz ile birlikte paylaşmanın keyfini yaşıyoruz. Bu akşam Fatime ablamızın evinde iftarımızı yaptık. Allah kabul etsin. Allah Fatime ablamızdan razı olsun. Hayatını dezavantajlı çocuklarına adayan, güzel insan, örnek bir şahsiyet olarak bizlere göstermiş olduğu samimiyetten dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” mesajını paylaştı.

Özlü'nün ziyaretine Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeli de eşlik etti.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar