Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Asar’da Değişim Başlıyor

Asar deresi ve çevresinin cazibe merkezi haline gelmesi için ilk adım atıldı. 3 etaptan oluşan, 190 bin metrekare alanı kapsayacak proje için 5 Mayıs 2022 Perşembe günü ihale düzenleniyor. Proje tamamlandığında Asar turistlere hitap edebilecek ve Düzce’nin tanıtımına katkı sağlayacak hale gelecek.

 Asar’da Değişim Başlıyor
18.04.2022 - 10:12
Özel Haber

Düzce Belediyesi, Asar deresi çevre düzenlemesi, ışıklandırma, peyzaj, yaya köprüleri ve dere içi rehabilitasyonunu kapsayan kentsel tasarım projesini hayata geçiriyor. Belediye Asarı cazibe merkezi haline getirmek için ihale düzenliyor.

İhaleye konu olan projenin 1 etabında Küçüksu Köprüsü – Şaguş Köprüsü arasındaki alanda çevre düzenlemesi işi yapılacak. İşin 15 ay içerisinde tamamlanması planlanıyor. Daha sonra da diğer etaplara geçilecek.

İhale 5 Mayıs 2022 Perşembe günü yani Ramazan Bayramından hemen sonra saat 11.00’de Çamköy Asfalt Şantiyesi’nde yapılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek ve ihalede elektronik eksiltme yapılmayacak. Haber: Elif Varol


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar