Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yeniden Masaya Oturulacak

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yükselen inşaat maliyetlerinin kentsel dönüşüm projesini de etkilediğini söyledi. Özlü yüklenici firma ile güncel fiyatlar üzerinden yeniden masaya oturulacağını belirtti.

 Yeniden Masaya Oturulacak
12.04.2022 - 09:04
Güncelleme 12.04.2022 - 09:10
Özel Haber

Demir çelik, çimento fiyatlarının ciddi miktarda arttığına işaret eden Özlü, yüklenici firmanın bir maliyet analizi yaptığını, oluşturulacak fizibilite raporunun ardından firma ile yeniden masaya oturacaklarını dile getirerek “Kentsel dönüşüm projesinde yüklenici firma bir maliyet çıkarttı. O maliyet çerçevesinde arsa sahipleri ile görüşülüyordu.

Fakat son dönemde demir çelik, çimento fiyatları çok değiştiği için maliyetlerde bir düzenleme yapılacak. Şuanda yüklenici firma eski sanayi çarşısındaki dönüşüm ile ilgili bir maliyet analizi yapıyor. Güncel fiyatlar ile bir fizibilite yapılıyor. Fizibilite raporu önümüzdeki 10 gün içerisinde çıkacak. Bu rapor üzerinden kendileri ile tekrar masaya oturacağız” dedi.  Haber: Elif Varol


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar