Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

10 Yıllığına Kiraya Verilecek

 Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali ile bunlara ait dükkânlar ve eklerini kullanım süresi içinde temizlik, güvenlik, peyzaj, ısınma-soğutma, her tür idari teknik işinin de yapılması şartıyla 10 yıl süre ile işletilmek üzere  kiraya verecek.

10 Yıllığına Kiraya Verilecek
8.04.2022 - 17:47
Güncelleme 8.04.2022 - 17:48
Özel Haber
1

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale Kapalı Teklif Usulü Artırma ile 19 Nisan 2022 Salı günü saat 16:30’ da Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda yapılacak.

 İhale edilecek Şehirlerarası Otobüs Terminaline ait tahmini bedeli 14 milyon 520 bin TL olarak belirlendi. Geçici teminat tutarı ise 435 bin 600 TL olarak kayıtlara geçti. Kesin teminat, geçici teminat bedelinden az olmamak üzere ihale sonucu ortaya çıkacak olan bedel üzerinden %6 oranında hesaplanacak.

İhale ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzce'li..
    Düzce'li..
    8.04.2022 23:43

    İstanbul esenler terminali küçük dokunuşlarla güzelleşti.. İnsan onuruna yakışır tuvaletlere kavuştu.. Fiyatıda 1 lira ve kent kart da geçerli.. Düzce otogarındaki tuvaletlerde, Alcatraz cezaevi kapısı gibi çok kollu turnikeye, tüm vucudunuz temas etmek zorunda ki, salgın dönemi tam bir düşüncesizlik.. Ayrıca küsuratlı fiyat yüzünden kumbara hep işletmecinin lehine çalışıyor..

Resmi İlanlar